سوالات متداول

سوالات متداول

ایرمیت یک سرویساستخراج می‌باشد که راهی ساده و مطمئن برای خرید hash power ، بدون نیاز به تنظیمات پیچیده سخت افزاری و نرم افزاری است . ما سرویس های خدمات رسانی استخراج ارزهای دیجیتال و انواع راه حل‌های استخراج مرتبط را به سرمایه گزاران بزرگ و کوچک پیشنهاد می‌دهیم . ترکیبی از چهارچوب تجاری الگوریتمی ما ، زیرساخت استخراج و نرم افزار اختصاصی مدیریت دیتا سنتر استخراج می‌باشد .

تیم با تجربه استخراج ما با دانش گسترده ای از بخش ارز دیجیتالی با بیشترین امکانات قابل اعتماد و کارآمد تخصص یافته‌اند .ایرمیت نیز شریک بنیانگذار logos fund‌ ، اولین صندوق استخراج بیت کوین می‌باشد که سرمایه گزاران حرفه‌ای که به دنبال دستیابی به بیت کوین و انواع دیگر دارایی‌های دیجیتالی هستند مورد هدف قرار می‌دهد .

سرویس های ما در سال 2017 تاسیس شده است و ما پیشرو در سرویس استخراج در ایران هستیم .

بسیار سریع و آسان است . به محض دریافت پرداخت شما، قرارداد شما به پروفایل شما اضافه می شود و شما می توانید بلافاصله استخراج را شروع کنید . بسته به قراردادتان ، می توانید به طور مستقیم Bitcoin، DASH، LTC، Zcash یا Ethereum استخراج کنید .اولین پرداختی آخر هفته در کیف پول مشتری حاصل می‌شود و سپس استخراج هفتگی به دنبال آن خواهد آمد .

تذکر : استخراج هر روزه انجام شده و در هفته بعد پرداخت می‌شود .

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به قسمت "چه زمانی پرداختم را دریافت میکنم" مراجعه کنید .

علاوه بر این واقعیت که ما خودمان با همان سخت افزاری که به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهیم استخراج می‌کنیم ، سرمایه ما محدود است . ما معتقدیم که ارزهای دیجیتال و استخراج altcoin بسیار سودآور است ، در هرحال ما نمیخواهیم تمام تخم مرغ هارا در یک سبد قرار دهیم .

به دلایل امنیتی ، ما نمیتوانیم محل دقیق سرورهای استخراج را بیان کنیم . از نوامبر 2017 ، چندین سرور استخراج را باز میکنیم .

شما قابلیت استخراج از دو طریق را دارید ، مستقیم و یا از طریق " GM Advanced Autotrader " . از نوامبر 2017 ، ما ارزهای هر الگوریتم را تهیه میکنیم و لحظه به لحظه ارزهای جدید را به این لیست اضافه میکنیم .

ایرمیت پیشرفته (خصوصیت ویژه)
این به شما اجازه می‌دهد تا پرداختی های ارزهای مختلف را بدست بیاورید حتی اگر آن‌ها بوسیله یک الگوریتم مشخص استخراج نشده باشند .

استخراج ارز دیجیتال بستگی زیاد به قیمت ها و سختی استخراج کوین ها دارد که ما نمیتوانیم پیش‌بینی کنیم . از اینرو ، ما به مشتری‌های خود پیشنهاد میدهیم که تحقیقات و محسابات سودی را خودشان انجام دهند .

برای مثال ، شما ممکن است تحقیقی در اینترنت داشته باشید.

لطفاً توجه داشته باشید به اینکه وب سایت‌ها مستقل از منبع اصلی باشد وبه استخراج ایران از هر طریقی مرتبط نباشد .

این امکان همیشه وجود دارد که سخت افزار استخراخ آسیب ببیند ، کند شود و یا کامل بشکند . در همه این حالتها ، الگوریتم های ما این اطمینان را میدهند که استخراج کننده های دیگر به استخر های استخراج مرتبط اختصاص داده شده‌اند که فقدان hash power را جبران می‌کنند . با این روش مشتری‌های ما حتی یک ثانیه از زمان استخراج را از دست نخواهند داد .

ما نمی‌توانیم لیست استخرهایی را که در حال حاضر از آن‌ها استفاده میکنیم منتشر کنیم . معیارهای اصلی ما برای یک استخر خوب شامل : قابل اطمینان بودن ، ساختار هزینه و نرخ عدم پذیرش . در آینده ما بعضی از ارزها را بطور مستقل استخراج میکنیم ( و هزینه نگهداری کاربرانمان را قبول میکنیم ).

سیاست داخلی ما "یک شهروند مخفی خوب باش" . به این معنی می‌باشد که ما حداقل از دو یا چهار استخر متفاوت برای هر ارز استفاده می‌کنیم .

در ابتدا ممکن است که فکر کنید استخراج خانگی ارزانتر است . در هرحال ، تعدادی از هزینه های پنهان مربوط به خرید و نگهداری یک استخراج کننده وجود دارد که به طور قابل توجهی اقتصاد را تغییر داده است :

 • هزینه‌های رفت و آمد : تعدادی از بازرگانان این را پوشش میدهند ، اما اغلب آن‌ها به شما هزینه‌های اضافی را پرداخت می‌کنند .
 • هزینه‌های گمرکی / مالیات بر ارزش افزوده : اگر آن یک تحویل بین‌المللی است ، شما باید هزینه‌های گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کنید ؛ عموما این یک فشار بزرگ بر روی کل هزینه‌های تجهیزات استخراج شما دارد .
 • زمان تحویل : هنگامی که برای دستگاه خود پرداخت می کنید، شما باید تا زمانی که استخراج کننده بسته بندی و حمل شود صبر کنید .اگر آن در گمرک توقیف شود ممکن است چندین هفته طول بکشد و در طی این زمان شما نمی‌توانید استخراج کنید (هزینه های فرصت ).شما باید صبر کنید و امیدوار باشید . اگر بازرگان کمبود سرمایه دارد ؛ این شما هستید که باید صبر کنید . با استفاده از ایرمیت شما میتوانید به سرعت بصورت آنلاین hashpower‌خود را ددریافت کنید . بدون هیچ تاخیری !
 • هزینه‌های تجهیزات اضافی : زمانیکه شما استخراج کننده ها را از خرده فروشی های بزرگ خریداری میکنید ، اغلب شما باید تجهیزات اضافه نیز در کنار آن داشته باشید ، مانند دستگاه PSU اضافی که هماهنگ کننده مشخصات برق برای کشور شما ، کنترل واحدها و قفسه های معین برای ذخیره آن‌ها می باشد . این کار میزان قابل توجهی به قیمت کلی hash power می افزاید.
 • تنظیم سیستم : درنهایت هنگامی که دستگاه به دست شما رسید ، بایستی آن را پیکربندی و تنظیم کنید . مبتدی ها اغلب میزان کار و دانش فنی مورد نیاز برای به دست آوردن دستگاه و بهینه سازی تنظیمات را ندارند . افرادی که از اولین ASIC استفاده می کنند روزها و هفته ها را صرف آن می کنند. به لحاظ پولی دو بار هزینه می شود: اول وقت شما و دوم فرصت از دست رفته استخراج .
 • تعمیر و نگهداری : خرابی های سخت افزاری، قطع برق و شکستگی می تواند منجر به خوابیدن دستگاه در بین ثانیه ها و هفته ها شود. اگر واحد شما خراب شود، مجبورید آن را بازگردانید و از خرابی شروع کنید: زمان گارانتی استخراج کننده را بررسی کنید؛ معمولا کمتر از یک سال است. با استفاده از ایرمیت ، شما یک تضمین 100٪ را در اختیار دارید: در صورتی که یکی از واحدهای شما آسیب ببیند، یک واحد دیگر تغییر خواهد کرد و در همان ثانیه استخراج برای شما شروع می‌شود .
 • برق : داشتن دستگاه‌های در خانه علاوه بر تولید صدا و گرما ، بلکه هزینه برق شمارا نیز افزایش میدهد .

خواهش میکنم مارا اشتباه نگیرید : ما نمیخواهیم کسی را به استخراج در خانه تشویق کنیم ! اغلب ما درباره هزینه‌ها می پرسیم و متوجه می‌شویم که بسیاری از کاربران اطلاعات کفی درباره هزینه‌های پنهانی ندارند . اگر شما هزینه‌های واقعی را مقایسه کنید ، متوجه خواهید شد که قیمت های ما بسیار رقابتی است . ما میخواهیم بهترین تجربه استخراج را برای شما فراهم کنیم ، بنابراین شما بر روی استخراج ارز موردنظر خود تمرکز کنید و ما مراقب باقی استخراج هستیم .

هزینه نگهداری تمام هزینه های مربوط به استخراج را پوشش می دهد که شامل :

 • هزینه برق
 • خنک کردن
 • کارهای نگهداری
 • سرویس های میزبان

لطفا بخاطر داشته باشید که قرارداد 24 ماهه ما هزینه نگداری ندارد.

زمانی که شما یک قرارداد استخراج اتر خریداری نمایید , شما یک سهم از " واحد پردارش گرافیکی " برای استخراجEthereum خریداری می کنید . الگوریتم هشینگ که در استخراج اتر استفاده میشود , Ethash یا Dagger-Hashimoto نامیده می شود.

لطفا به قسمت پیوستن در سوالات متداول ما مراجعه کنید. در آنجا می توانید هرگونه اطلاعات با جزئیات درباره برنامه را پیدا کنید .

پرداخت ها بصورت روزانه تولید می شود اما می توانید فقط بصورت هفتگی آن را دریافت کنید.

سرویس دهی به مشتری بالاترین الویت را برای ما دارد. ما می دانیم چقدر برای یک سرمایه گذار بالقوه مهم است که جواب سوال هایش را پیدا کند. گرفتن تصمیم فقط با داشتن احساس خوب حاصل نمی شود بلکه فهمیدن جزئیات مفاهیم در تجارت هم مهم است. بنابراین , اگر هر زمانی نیاز به راهنمایی داشتید با ما در سایتinfo@irmeat.net تماس بگیرید.

ایرمیت به مشتری ها اجازه می دهد تا در همان لحظه انواع مختلفی از سکه ها را استخراج نمایند.شما تصمیم می گیرید که کدام سکه را ترجیح می دهید در نتیجه شما می توانید hashpower تخصصیص دهید.

برای اینکه پرداخت را دریافت کنید , لطفا از اضافه کردن آدرس پرداخت خود در پروفایل ایرمیت اطمینان حاصل نمایید. در قسمت بعد درباره چگونگی اضافه کردن کیف پولتان اطلاعات بیشتری پیدا خواهید کرد.

در منو "My Account" گزینه "Settings" و سپس "Wallets" را انتخاب کنید . در این قسمت شما می توانید آدرس پرداخت را برای هر نوع از سکه تعیین کنید.

نکته مهم : بخاطر داشته باشد که شما باید برای هر نوع سکه یک کیف پول جدا انتخاب کنید.

ایرمیت برای تمام سکه های استخراج شده پرداخت ها را بصورت هفتگی فراهم کرده است.!

یک روز کاری در ماینینگ معمولا از ساعت 00:00 UTC شروع می شود و در ساعت 23:59 UTC به پایان می رسد. اگر شما فقط یک قرارداد برای زمان شروع خریداری کرده اید می تواند متفاوت باشد و شما فقط برای کسری ار روز قادر به استخراج خواهید بود. در غیراینصورت استخراج کننده ی شما بصورت 24 ساعته استخراج می کند و دقیقا طبق تنظیمات شما عمل می کند.

در پایان 24 ساعت روز کاری ماینینگ ما محاسبات اضافی انجام می دهیم و دوباره چک می کنیم تا اطمینان داشته باشیم که همه چیز صحیح است. در آخر هفته شما می توانید پرداخت خود را به ازای هر سکه ای که استخراج کرده اید دریافت کنید.

اگر در آخر هفته هیچ پرداختی از ما دریافت نکردید , لطفا با تیم سرویس دهی به مشتری ما در سایت info@irmeat.netتماس حاصل فرمایید.

هر شرکت استخراجی الگوریتم محاسباتی خاص خود را استفاده می نماید. ایرمیت راه دسترسی ایرانیان به این بازار جهانی را هموار نموده و پیرو خط مشی سازمانی خود می باشد. بسیاری از صفحات محاسباتی تنها بر مبنای ارقام و آمار بدون در نظر گرفتن مخارج جانبی این اعداد را ارائه می نمایند. صفحات استخراجی دیگر بجز تعداد محدودی کاملا بر مبنای اسکم ساخته شده‌اند و یا با ارائه استخراج های بالا جلب مشتری مینمایند ولی به هنگام پرداخت هزینه ها جانبی را کسر می نمایند. این هزینه 30 تا 55 درصد کل استخراج را شامل می شود.‎

لطفا از سایت ما بازدید کنید تا درباره ما بیشتر بدانید.
درباره