درباره

درباره

ایرمیت در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد. بنیانگذاران شرکت های ارزهای دیجیتال در سطح جهانی از بستر های برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، استفاده می کردند. شرکت های استخراج کننده ارزهای دیجیتال بر اساس کاربران شان رشد می کنند، معادن بیشتری ارز ها را استخراج می کنند و افراد بیشتری وارد این کار می شوند

هم اکنون اعضا تیم های استخراج کننده ارز های دیجیتال هر کدام از رشته های علمی مختلفی آمده اند اما همگی اعتقاد مشترک بر استخراج کردن ارزهای دیجیتال همه را با هم متحد کرده است

چرا ایرمیت را انتخاب کنید?

ایران ماینیگ یک راه هوشمندانه استخراج را به شما ارائه میدهد. سیستم استخراج ماهم مناسب برای افراد تازه کار در دنیای ارزهای دیجیتال وهم مناسب برای افراد و سرمایه گذاران خبره در مقیاسهای بزرگ میباشد. ایران ماینیگ جزو بزرگترین گروه مولتی الگوریتم در حد بالا با سرویس دهی در زمینه ارزهای دیجیتالی میباشد.

ما تیمی متشکل از متخصصان در زمینه ارزهای دیجیتالی هستیم ,و الگوریتم استخراج ارزهای دیجیتالی ماطراحی شده تا بالاترین توانایی استخراج و بازدهی را داشته باشد

Irmeat

مزایای استخراج با ما

ما دلایل بسیار زیادی داریم که چرا هیچ یک از سیستم استخراج دیگر و یا سیستم‌های خانگی قابل مقایسه با ما نیست.

راه حل هوشمندانه و منحصر به فرد

مااز سالها تخصص در زمینه استخراج هوشمندانه بهره میبریم. ما در حال استخراج سود آورترین ارزهای دیجیتال که می توانید به سکه تبدیل کنید سپس از معادن قوی ما استخراج کنید. ما متخصص در استخراج Altcoins، که قابل به ارزهای دیجیتال مبادله می کنیم. بدین ترتیب ما مشکلات شما را حل میکنیم و از انواع معادن با سرعت باور نکردنی استخراج میکنیم.

بنابراین، با توجه به افزایش تقاضا در طرف مشتریان ما، ما تصمیم گرفتیم معدن مستقیم معامله ارز را فعال کنیم.

استخراج ارز های دیجیتال سودآور

مهم نیست کدام بسته شما انتخاب می کنید، شما در حال اجاره آخرین فن آوری هستید، تا زمانی که ممکن است سودآوری را تضمین کند. همچنین، سخت افزارهایی که شما اجاره می کنید، هزینه برق کمتری را می پردازید و به لطف امکان های بهتری از سرورهای ما، به طور موثری مراقبت می شوند. به این ترتیب، هیچ مشکلی برای تحویل و هیچ خرابی وجود ندارد، که حتی یک ثانیه استخراج را اتلاف نمی شود .

زمان ارزشمند است، اما در بازار ارز رمزنگاری ارزشمندتر است! بیشتر در بخش بسته ها مشاهده کنید.

تجربه استخراجی دلپذیر

ابتدا هنگامی که شما تصمیم به عقد قرارداد با ما دارید، یک ساخت یک معدن استخراج پیچیده با تعمیر و نگهداری را فراموش کنید. سپس معادن شما انلاین هستند و نیازی به داشتن مکان برای فضای این سرور ها و سیستم تهویه آن نخواهید داشت.

به عنوان مثال بالا، رابطی ساده و زیبا برای کاربران، که توسط کاربران تایید شده است برای مشاهده و بررسی و در مورد ما نوشته شده است.

شرکت واقعی با افراد واقعی برای استخراج می کنند

ما بسیاری از شرکت های دیگر را مشاهده می کنیم، حتی بسیار شناخته شده با تبلیغات بیش از حد است که هیچ گونه اطلاعات در مورد خود و یا مالکان خود افشا نمی کنند قیمت های نامطلوب را ارائه است.

کار ما قابل ردیابی و شفاف است و ما امیدواریم که مشتریان ما بتوانند تلاش های ما را در تلاش برای حضور و فعال در انجمن ها و کنفرانس های مختلف ببینند.

برای ما این مهم است که نشان دهیم ما چیزی برای پنهان کردن نداریم!

تبلیغات معمول

تبلیغات معمولی در سایت وجود دارد، یک برنامه ای وابسته وجود دارد که از طریق آن میتوانید دوستان خود را معرفی کنید.

سادگی پرداخت

برای تحویل بسته خود منتظر نخواهید ماند. شما حتی یک ثانیه استخراج را هدر ندهید، بلافاصله شروع می کنید بدون خرابی بر اثر قطع سیستم .

بسیار ساده شما می توانید میزان هش مورد نیاز خود برای مدت زمانی که می خواهید نگه داری می کنید خریداری کنید.

پشتیبانی

ما معتقدیم که Altcoins اهمیت زیادی دارند، زیرا تنوع باعث نوآوری می شود. بسیاری از سکه های مختلف با شبکه های قوی خود، بخشی جدایی ناپذیر از بخش ارز دیجیتال هستند و ما با حمایت کامل از آنها حمایت می کنیم.

استخراج از چندین ارز به صورت همزمان

مشتریان ما می توانند تصمیم بگیرند کدام ارز که با میزان هش خریداری کنند.

تخصیص میزان hashpower بین ارزها کاملا انعطاف پذیر است و به لطف رابط کاربری عالی ما بسیار ساده و سرگرم کننده است.